Naše firma instaluje celosvětově ověřené komponenty značky   www.RainBird.com

Řídící jednotky

Řídící jednotka Spolehlivě ovládají celý systém automatické závlahy pomocí elektromagnetických ventilů. Můžete si vybrat z malých jednotek schopných ovládat již malý systém, mohou být využity spolu s prvky mikrozávlahy k závlaze keřů a ploch s výsadbou, nebo také ovládat velké systémy pomocí desítek ventilů. Jednotky mohou být připojeny na 230V nebo také ovládány jednou 9V baterií. Mohou být určené do interiéru nebo též voděodolné. Stačí si jen vybrat.

Výsuvné postřikovače

Rotační postřikovač Jedná se o nejrozšířenější prvky závlahy, v nabídce jsou malé rozprašovací postřikovače s dostřikem od 1 m i masivní rotační postřikovače s dostřikem přes 30 m. Tělo postřikovače je skryto v zemi, můžete po něm jezdit sekačkou i autem. Tlakem vody se vysune tryska, začíná zavlažování. Po skončení zatahne nerezová pružina výsuvník zpět do pouzdra – pod povrch země. Rozstřikový úhel lze volit od 0 do 360 stupňů nebo i ve tvaru obdélníku. Ideální pro trávníkové plochy – od zahrádek po fotbalové stadiony.

Elektromagnetické ventily

Elektromagnetický ventil Ventily jsou určeny pro ovládání jednotlivých sekcí zavlažovacího systému a jsou v nabídce již od 3/4“ až po několikacoulové. Nabízí spolehlivost a jednoduchou údržbu v systémech malých zahrad až pro rozsáhlé trávníkové plochy.
 
 
 
 

Ventilové šachtice

Ventilová šachtice Kruhové a obdelníkové šachtice z vysoce odolneho plastu umožňuje snadný přístup k elektromagnetickým a manuálním ventilům dalším zařízením zavlažovacího systému umístěného pod zemí
 
 
 
 

Srážkové čidlo

Srážkové Čidlo Automatické čidlo srážek je nezbytnou součástí všech zavlažovacích systémů. Čidlo monitoruje srážkovou výšku deště a automaticky zabraňuje průběhu zbytečných zavlažovacích cyklů.
 
 
 
 

Kapkovací potrubí

Kapkovací potrubí Kapkovací potrubí je ideální pro závlahu jakékoliv liniové vegetace: živé ploty, stromy, křoviny a půdopokryvné rostliny. Svou kompenzací tlaku je vynikající pro závlahu rostlin ve svahu. Je nepřekonatelný svou odolností proti ucpání.